ZASADY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ NA MEDALE ODLEWANE

 • Składając zamówienie na medale odlewane, klient akceptuje poniższe zasady.  PROJEKT


  - Medale odlewane realizujemy według indywidualnych projektów z poszanowaniem praw autorskich. (nie kopiujemy medali wykonanych przez inne Firmy)

  - Klient może przedłożyć swój projekt do wykonania, lub jeśli go nie posiada, firma Voytex świadczy usługę wykonania projektu.

  - Projekt dostarczany przez Klienta, powinien być zapisany w programie Corel Draw (wersja X6 lub starsza) w formie wektorowej.

  - Usługa wykonania projektu wedle pomysłu Klienta jest odpłatna, a jej koszt wynosi 250,00 zł netto. Nie dotyczy sytuacji, gdy na podstawie tego projektu produkowane są medale.

  - W uzasadnionych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do naniesienia niezbędnych poprawek na projektach dostarczanych przez Klientów, w celu zapewnienia właściwej jakości wykonania medali.

  WYCENA


  - Każdy medal podlega indywidualnej wycenie w zależności od wielkości, wagi, stopnia skomplikowania projektu oraz ilości zamawianych sztuk.

  - Minimalna ilość zamówienia to 100 szt.

  - Do ceny należy doliczyć koszt matrycy niezbędnej do wykonania medalu. Koszt matrycy wynosi 300,00 zł netto.

  - W przypadku zamówień powyżej 400 szt medali, matryca jest bezpłatna.

  REALIZACJA


  - Zastrzegamy sobie 21 dni roboczych na realizację zamówienia licząc od dnia następnego po ostatecznym zatwierdzeniu projektu oraz podaniu ilości zamawianych sztuk.

  - Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w treści zatwierdzone przez Klienta oraz za ewentualne nieterminowe wykonanie usługi, jeśli nie został zachowany ww. termin. Wówczas produkcja odbywa się tylko i wyłącznie na odpowiedzialność Klienta.
  Nasze Realizacje


  Pierwsza miniaturka Druga miniaturka Trzecia miniaturka Czwarta miniaturka Piąta miniaturka Szósta miniaturka Siódma miniaturka Ósma miniaturka
  Powrót do strony głównej